top of page
Ara

Merhaba! Kariyerini Dönüştür, Mutlu Olduğun İşi Yap...

Kariyer Dönüşüm Akademisi bülteniyle merhaba! Siz de ben de hiç bir yarar sağlamayan, harcıalem bilgilerin paylaşıldığı bültenlerin çok fazla olduğunu biliyoruz.

Bu yüzden, hazırladığımız bültenlerin size zaman ve hız kazandıracak ipuçlarını içeren, motivasyonunuzu, gelirinizi artıracak ve üretkenliğinize katkı sağlayacak içerikler olması için çok titiz davranıyoruz.


Liderlik, iş, profesyonel gelişim, kişisel marka oluşturma ve kariyer yönetimi ile ilgili değer yaratacak bilgileri paylaşacağım. Eposta adresinize göndermemizi isterseniz buraya tıklayın.


Ne istediğini bilen profesyonellerin ve girişimcilerin kariyerlerini dönüştürmelerine, özgüvenle yola devam etmelerine ve işlerini büyütmelerine yardım etmek amacıyla Kariyer Dönüşüm Akademisi’ni kurdum. İlk sosyal girişimim. Neden bu platformu kurdum, sosyal girişim olarak kurma amacım nedir…vb. detayları bir sonraki bültende anlatacağım.

Liderlik, iş, profesyonel gelişim, kişisel marka oluşturma ve kariyer yönetimi ile ilgili değer yaratacak bilgileri paylaşacağım. Eposta adresinize göndermemizi isterseniz buraya tıklayın.Ne istediğini bilen profesyonellerin ve girişimcilerin kariyerlerini dönüştürmelerine, özgüvenle yola devam etmelerine ve işlerini büyütmelerine yardım etmek amacıyla Kariyer Dönüşüm Akademisi’ni kurdum. İlk sosyal girişimim. Neden bu platformu kurdum, sosyal girişim olarak kurma amacım nedir…vb. detayları bir sonraki bültende anlatacağım.

2020 yılı hepimiz için farklı gerekçelerle unutulmaz bir yıl oluyor. Mart ayı başında bir süre şaşkınlık yaşayıp paralize olduysam da, sonra hızlıca toparlandım. Pandemi sürecinde hiç olmadığım kadar üretken ve yaratıcı bir dönem geçiriyorum. Üç yıldır üzerinde çalıştığım Şimdi Senin Zamanın | Öğrenilmiş Dersler Kitabı adını verdiğim kitabımı bitirdim. Yakın zamanda okuyucuyla buluşacak. Forbes’ta ve Marketing Türkiye 'de makalelerim yayımlandı. İşbirliği yaptığımız Sunovatech ile 9 yaş ve üzeri çocukları geleceğe hazırlamayı hedefleyerek vracademi.com online eğitim platformunu geliştirdik.


Çalışmalarıma göz atmak, hakkımda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz


Son olarak, halk sağlığı krizi ile harmanlanan ekonomik krizden güçlü çıkabilmek için bazı kritik bilgileri paylaşmak istiyorum: Kişisel danışma kurulunuzu oluşturma ve doğru geri bildirimleri nasıl alacağınız konusunda size strateji önerileri sunduğum ücretsiz rehbere bu linkten ve Impostor sendromunu aşmayı ve kendine güveninizi artırmanızı sağlayacak ipuçları içeren bilgi notuna da bu linkten ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte, etkili networking rehberi, stratejik iletişim rehberi gibi pratik bilgileri ve stratejileri paylaştığım bilgi notları Kariyer Dönüşüm Akademisi websitesinde!


Daha fazlasıyla, yakında görüşmek üzere! İyi haftalar!


Not: Bu bülteni yararlı bulacağını düşündüğünüz arkadaşlarınıza iletin. Takipte kalın!

Sevgiler,

Arzu

Comments


bottom of page