top of page
Online Meeting

Değişimi yönetirken kendinizi yalnız hissetmek zorunda değilsiniz! Sizinle benzer şeyleri deneyimlemiş, benzer hayallere sahip kişilerden öğrenerek, birbirinden güç alan bir topluluk içinde kariyer dönüşümünüzü emin adımlarla gerçekleştireceksiniz!

TRANSFORMERS SQUAD 
Grup Koçluk Programı
Gelirinizi arttırmak, işinizi büyütmek ve kariyerinizi dönüştürmek için bazı temel becerilerde ustalaşmanız gerekir. 

Ancak bu o kadar kolay değil...

 • Kendini geliştirmek pahalı

 • Aşırı bilgi yükü var

 • Şimdiye kadar denedikleriniz işe yaramadı

 • Kimse size bir plan sunmadı

 • Gelişiminizi şansa bırakıyorsunuz

 • Eğitim araçlarının çoğu sıkıcı, üstelik etkili değil

arzu1.jpg
TRANSFORMERS SQUAD 

Transformers Squad, kariyer, hayat ve yeteneklerini geliştirmeye çalışan kişilerin bir araya geldiği bir kulüptür. Birbirimize destek olmak ve birbirimize yardım etmek için bir aradayız. Program içeriği dopdolu...

 • Arzu Tekir ile ayda bir kere Zoom'da LIVE koçluk buluşmaları.

 • Her bir LIVE koçluk buluşmasında her bir üyeye özel ilgi göstermek için gruplar 10 kişi ile sınırlı tutulacaktır.

 • Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür Online eğitim programına 7/24 erişim (250 $ değerindedir.)

 • Arzu Tekir ve davetli konuk konuşmacılar ile aylık LIVE webinar serileri ve webinar ve güncellenen eğitim platformuna 7/24 erişim

 • Destekleyici ve güvenli bir ortamda, benzer deneyimlere sahip girişimci ve profesyonellerle deneyim paylaşımları

 • 'Accountability partner' ınız ile bahanelere yer yok! Hayal ettiğiniz değişimi yönetirken ertelemelerin, bahanelerin, motivasyon düşüklüğünün, kaygılarınızın hızınızı kesmesine izin vermiyoruz!

 • Katılamadığınız oturumların kayıtlarını daha sonra izleyebilirsiniz. 

* Transformers Squad Üyeliği bir yıllık bir programdır. Üç ay sonra devam etmek istemezseniz üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. 

** Katılımcılarımıza Şimdi Senin Zamanın Kariyerini Dönüştürmek İsteyenlere Öğrenilmiş Dersler Kitabı'nı hediye ediyoruz. 

 

TRANSFORMER's SQUAD Programı Sizin İçin Mükemmel Olabilir. Eğer...

KENDİNİZİ YALNIZ HİSSETMEK İSTEMİYORSANIZ

BİRE BİR KOÇLUK İÇİN HENÜZ HAZIR DEĞİLSENİZ

ARADIĞINIZ, BİR KURSTAN ÇOK DAHA FAZLASI İSE

Bugüne kadar Linkedin Learning, YouTube...vb ücretsiz kursları almış, size önerilen eğitmenlerin ücretli kurslarına kaydolmuş ancak harekete geçememişseniz, arzu ettiğiniz değişim bir türlü gerçeklememişse Transformers Squad'a üye olun.  Birbirini destekleyen bir topluluğun parçası olmak size çok iyi gelecek. 

Bire bir koçluk programı (Transformer Accelerator) ile netleştirdiğiniz hedeflerinizi kısa sürede gerçekleştirmek, etkili sonuçlar almak için yeterli zamanı ve maddi kaynağı ayırmak için kendinizi hazır etmiyorsanız grup programına kaydolun. Grup üyesi olduğunuzda diğer üyelerin de deneyim, soru ve paylaşımlarından yararlanabileceksiniz.

Aradığınız destek kendi hızınızda, uygun olduğunuz zamanlarda takip edeceğiniz bir online eğitim bir programı almaktan öte, grup koçluğu ve 'accountability partner'ınız ile birbirinizin ilerlemesini takip ederek hedeflerinizi gerçekleştirmekse Transformers Squad tam da size göre. Şimdi kaydolun! 

IMG_2138.jpg

Deneyerek ve yaşayarak öğreneceğiniz pek çok vaka burada örnekleri ile var ve en güzeli de nasıl yapılır anlatılıyor. Hal böyle olunca neden deneyenden öğrenmeyelim ki?

 

Önden öğrenmek ve bu farkındalıkla iş yaşamında büyümek ve gelişmek çok daha etkili olabilir; zaman kaybetmeden ve hatayı en aza indirerek.

Ben yeni yönetici olduğum zamanlarda bu programla karşılaşmayı çok isterdim. 

Fırat Akkemik

Danışman, Koç, Mentor

Fırat Akkemik Danışmanlık / Fasilitasyon