top of page
DSCN4749_edited.jpg

"Kesin kararlıyım, önümdeki bir yılın planlarımın gerçek olduğu bir yıl olması için vitesi yükseltiyorum!"

diyorsanız...

Değişimi hızlıca başlatmak, Arzu Tekir'in birebir desteği ve yönlendirmesiyle aksiyona geçerek, hızla sonuç alacaksınız.

Transformer Accelerator
TRANSFORMER ACCELERATOR PROGRAMI

Kapsamlı bir eğitim programı ve 1-1 koçluk programının birleşimiyle güçlendirilmiş bir kariyer dönüşüm hızlandırma programıdır.
 

Hayallerinize adım adım yaklaşırken...

 • Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür Online eğitim programına bir yıl boyunca 7/24 erişiminiz olacak. ($250 değerindedir)

 •  4 hafta boyunca Arzu Tekir ile bire bir çalışarak yol haritasını oluşturacaksınız. (4 bire bir çalışma oturumu Zoom da gerçekleşecek.)

 • Arzu Tekir ve davetli konuk konuşmacılar ile aylık LIVE webinar serilerine davet edileceksiniz. (Bir yıl boyunca webinarlara katılıp sorularınızı sorabilirsiniz. Kayıtlarını sonra izleyebilirsiniz.)

 • Eğitim programının tamamlanmasının akabinde, 2. ve 3. aylarda Arzu Tekir ile 2 coaching seansı - Booster Calls - ile ilerlemeniz, zorlandığınız noktaları konusunda destek alırken başarılarınızı da birlikte kutlayacağız.

 • Linkedin Profile Audit Raporunuz size profilinizi güncelleme, Linkedin başta farklı mecralarda görünür olmak konusunda size yardımcı olacak.

 • "Thought leadership"konu başlıklarınızı belirleyecek, hangi alanlarda, hangi mecralarda görünür olacağınızı da içeren, kişisel iletişim planınızı oluşturacak,

 • Şimdi Senin Zamanın Podcastine konuk konuşmacı olacak,

 • 'Accountability partner' ınız - dönüşüm ortağınız - Arzu Tekir ile bahanelere yer yok! Hayal ettiğiniz değişimi yönetirken ertelemelerin, bahanelerin, motivasyon düşüklüğünün, kaygılarınızın hızınızı kesmesine izin vermiyoruz!

 • Tüm birebir oturumların Zoom kayıtlarını size ileteceğiz, daha sonra hatırlamak istediğinizde izleyebilirsiniz. 

*Transformer Accelerator programı üç aylık bir programdır.  itim programına ve webinar kayıtlarına erişim bir yıl boyunca devam eder.

** Program katılımcılarına Şimdi Senin Zamanın | Kariyerini Dönüştürmek İsteyenlere Öğrenilmiş Dersler Kitabı'nı hediye ediyoruz.

 

Transformer Accelerator Programı Sizin İçin Mükemmel Bir Çözüm Olabilir. Eğer...

TAKILDIĞINIZ YERDEN ÇIKAMIYORSUNUZ.

BİR HIZLANIP BİR DURMAKTAN ÖTEYE GİDEMİYORSANIZ. 

"ŞİMDİ HAZIRIM." DİYENLERDENSENİZ.

Hepimiz zaman zaman, ne yapmamız gerektiği bilir ancak bir itici güce, desteğe ihtiyaç duyarız. Bugüne kadar  pek çok koçluk, eğitim programına katılmış olabilirsiniz. Teoride zehir gibi olmakla uygulamada aktif olmak farklı şeyler.  Bir gruba kendinizi açmaya hazır değilseniz, öncelikle bocaladığınız, patinaj yaptığınız noktadan çıkaracak tecrübeli birinin yardımına ihtiyacınız varsa...

Hızlıca, kariyer dönüşüm planınızı hazırlamak ve uygulamaya geçmek istiyorsanız eğitim programı ile güçlendirilmiş Transformer Accelerator size göre! 

Bazen motivasyonumuz yükselir, bir süre yüksek enerjiyle aktif bir şekilde yapmamız gerekenleri yaparız. Zaman gelir farklı zorluklar, engeller, öncelikler önümüze çıkınca da bir durmayı, beklemeyi, ertelemeyi tercih ederiz. Bir bakmışız, istediğimiz pozisyonlarda başkaları yer almış, gelirimizi artıracak taktikleri kullanmamış, hayal ettiğimiz işe, gelire, kendimizi görmek istediğimiz yere sahip olamamışız. Arzu Tekir'in dönüşüm ortaklığı ve yakın desteği ile hedeflerinizi takip edip, dağılmadan hedeflerinize ulaşmak için Transformer Accelerator'a katılmalısınız.

Hayal ettiğiniz iş, pozisyon, gelir için tam zamanı, erteleme, bekleme, zaman kaybetmeye gerek yok diye düşünüyorsanız, sizinle birebir ilgilenecek, bilgi ve tecrübesinin yanısıra, networkünü de sizinle paylaşacak, sizin görünür olmanıza elinden gelen katkıyı verecek birine ihtiyaç duyuyorsanız, önerileri ve başarısı kanıtlanmış strateji ve taktikleri bir bir uygulayacağım diyorsanız, eğitim programı ile güçlendirilmiş Transformer Accelerator sizin için biçilmiş kaftan!

10 dakikalık kısa bir görüşme sonrası doğru yerde olduğumu ve doğru kişi ile görüştüğümü anlamıştım. Arzu Hanım ile birlikte KDA’da çalışmaya karar verdim.

 

 • Nokta atışı sadeleştirilmiş eğitim modülleri

 • Konuların sıralanışı ve geçişleri

 • Doğru sorular ve net cevaplar

 • Network, etkinlik, strateji oluşturma

 • Yaşanmış deneyimler ve uluslararası tecrübe

 • Bonus tavsiyeler...

Her ne konumda olursanız olun, bir şeyler yolunda gitmiyorsa veya yeniden değerlendirme ihtiyacı hissediyorsanız KDA ile tanışmalısınız.

 

Bir eğitimden çok daha fazlası, gerçek bir dönüşüm adımı…

Şükrü Yılmaz

Elektrik Elektronik Mühendisi, Altyapı Uzmanı

Gelirinizi arttırmak, işinizi büyütmek ve kariyerinizi dönüştürmek için bazı temel becerilerde ustalaşmanız gerekir. 

Ancak bu o kadar kolay değil...

 • Kendini geliştirmek pahalı

 • Aşırı bilgi yükü var

 • Şimdiye kadar denedikleriniz işe yaramadı

 • Kimse size bir plan sunmadı

 • Gelişiminizi şansa bırakıyorsunuz

 • Eğitim araçlarının çoğu sıkıcı, üstelik etkili değil

Arzu uluslararası iş kültürünü cok yakından tanıyan bir rehber. Yarattığı modüller, iş hayatındaki dinamikleri, dünyanın her yerinde geçerli ve güncel yaklaşım ve önceliklerle birleştirerek anlatıyor. Ama benim için en önemlisi bu birikimi karşısındakini yabancılaştırmadan, kendi hayatından örnekler paylaşarak aktarması. Ulaşılabilir, empati becerisine sahip ve duygusal zekası yüksek bir profesyonelden rehberlik almanın büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.

Dr. Ekin Atiyas

Harvard University, Boğaziçi Universitesi