ARZU TEKİR

İş Stratejisti  

Kariyer Dönüşüm Akademisi'nin Kurucusu

Şimdi Senin Zamanın | Öğrenilmiş Dersler Kitabı'nın Yazarı
 

Merhaba!

Kariyerinizde artık bir değişiklik zamanının geldiğini düşünüyor, iş değiştirmek veya yeni bir girişimi kurmak arasında gidip geldiğiniz oluyor mu?

Pek çok güzel işi başarmış olmanıza rağmen kafanızda "hala daha iyi olabilirdim" dediğiniz? 

Bir sonraki adımı garantilemeden değişiklik yapmamalıyım, ya herşey kötü giderse korkusuyla kendinizi engellediğiniz?

Ben bunların hepsini ve daha fazlasını pek çok kişi gibi deneyimledim...

Sonunda zihnimi özgür bırakıp, korkularımı kenara itip harekete geçtiğimde, kontrolün bende olduğu bir kariyere ve istediğim bir iş yaşamına sahip oldum.  Zaman zaman zorlandığım, çok güzel hatalar yaptığım, çok şey öğrendiğim ve rotasını kendim belirlediğim bu yolculukta harika yol arkadaşlarım oldu.

Şimdi öğrendiklerimi paylaşma, eteğimdekileri dökme zamanı...Fayda yaratma zamanı...

 

Sizin yolculuğunuza yardımcı olmak için Kariyer Dönüşüm Akademisi'ni kurdum ve Şimdi Senin Zamanın 21 Günde Kariyerini Dönüştür™️ Eğitim Programını  tasarladım.

Şimdi değilse ne zaman?

Şimdi senin zamanın!

devam edin...

MEDYADA ARZU TEKİR

MEDYADA ARZU.png
Show More
Ekonomi kökten değişirken gelecek vaat eden yeniler değişime ayak uydurabilecek mi?
Arzu Tekir, Marketing Türkiye, 21 Nisan 2020
Yılbaşından bu yana, COVID-19 ile dünya baştan aşağı değişti. Bir yandan sağlığımızı korumaya, hayatta kalmaya çabalarken, bir yandan değişen iş yaşamına, yeni koşullara ve taleplere ayak uydurarak şirketlerimizi olabildiğince az etkilenecek şekilde yönetmeye çalışıyoruz.  Virüsün ömrüne paralel olarak, ekonomideki yıkıcı etkileri görmeye devam edeceğiz. 
Her startup kurucusunun ve liderlik ekiplerinin doğru aksiyonları alması için öncelikle sorması gereken beş soruyu belirledim.

Arzu Tekir © 2020 | Kariyer Dönüşüm Akademisi ™️ | Powered by Urbanite Venture, LLC                   merhaba@arzutekir.com  | Miami | İzmir | İstanbul

İşte Kadınlar, Röportaj, 06 2020

Urbanite Venture Kurucusu Arzu Tekir, "Kadınlara çağrım; Engellere değil hedeflerinize odaklanın. Kendinize sürekli yatırım yapın ve destek ağınızı genişletin. İhtiyaç duyduğunuz konularda yardım alın. Görünür olmaktan çekinmeyin. Sizi birilerinin keşfetmesini de beklemeyin. Güçlendikçe gücünüzü paylaşın."

Go to link